7IOTAs k růstu organizace

"Money never starts an idea; it is the idea that starts the money."-William J. Cameron

Future management a Wayne Gretzky

Future management nebo-li také řízení a plánování budoucnosti je jedna z technik jak systematicky hledat, plánovat a vybírat vhodné inovace. Výběr inovací se stává velmi náročnou disciplínou pokud řídíte společnost s více než 30 zaměstanci a obrat více jak 30 mik Kč. Ještě náročnější je to u společností s miliardovým obratem. Přesto všichni hledájí jak efektivně růst. I my implementujeme principy future managementu v rámci inovační organizace. Nicméně pro náš hokejový národ používáme definici managmentu z úst Wayna Gretzkého: "Každy bruslí za pukem, já bruslím tam, kde puk teprve bude. When asked what made him so exceptional, considering that he wasn’t particularly huge, nor particularly fast, his answer was “Everyone skates to where the puck is, I skate to where it’s going to be.” Ano pro rozvoj organizace a třeba inovacemi je nutné směřovat tam, kde puk nebo klient teprve bude.

Akcelerace inovačního cyklu s 7IOTAs

Přispíváme k vývoji produktů a služeb, pro společnosti a jednotlivce, kteří využívájí stávající zdroje jak finanční tak lidské k realizaci změny pravidelnými inovacemi.

Inovace procesů přináší další pracovní kapitál pro konkurenceschopnost a růst našich klientů.

Tvoříme aliance s odborníky a managerskými společnostmi k zavádění systematických inovačních procesů při řízení projektů a firem


Vlastní vyhledávání