7IOTAs k růstu organizace

"Money never starts an idea; it is the idea that starts the money."-William J. Cameron

Co inovují Top 500 společnosti na světe? Insider nebo outsider.

Jaké jsou aktuální poptávky po inovacích v top 500 společnostech na světě? Kde je poptávak a hlavní trendy v zlepšování výrobků, které příjdou na trh do 24 měsíců? Jsem součástí aliance otevřených inovací. R&D Aliance jež se snaží efektivně a produktivně urychlit řešení, nových generací produktů a technologií.
Jste insider nebo outsider?

Několik málo ukázek:
Energy Harvesting from Light, Heat and Vibration in Daily Living Environment - A multibillion dollar electronics manufacturer seeks Technologies for Energy Harvesting from Light, Heat and Vibration in Daily Living Environment.

Joint Development Partners for Power Generating Microcombustors - A multi-billion dollar electronics manufacturer invites proposals for joint development partners for power-generating microcombustors.

Technologies for Detecting Vehicle Position Within a Certain Range with High Precision - A multi-billion dollar automobile parts manufacturing group invites proposals for technologies for detecting vehicle position within a certain range with high precision.

Triggered Release of Agricultural Compounds - A Diversified Global Chemicals Corporation invites proposals for technologies that will allow for the triggered release of agricultural compounds under specific environmental conditions. More...

Akcelerace inovačního cyklu s 7IOTAs

Přispíváme k vývoji produktů a služeb, pro společnosti a jednotlivce, kteří využívájí stávající zdroje jak finanční tak lidské k realizaci změny pravidelnými inovacemi.

Inovace procesů přináší další pracovní kapitál pro konkurenceschopnost a růst našich klientů.

Tvoříme aliance s odborníky a managerskými společnostmi k zavádění systematických inovačních procesů při řízení projektů a firem


Vlastní vyhledávání