7IOTAs k růstu organizace

"Money never starts an idea; it is the idea that starts the money."-William J. Cameron

Krize, Inovace a Aliance

Jsme rádi, že na náš blog chodí tolik návštěvníků. Mrzí nás kopírování z našeho blogu, ale vídíme, že v krizi a při vývoji  pomůže více originál než kopie. Kopírování dokonce doporučují koučové managementu (??) Koučování je nový trend při rozvoji osobnosti managera, nicméně tak to se nestane z managera leadr. Leadr se inspiruje a pak spolupracuje s nositelem zkušeností, myšlenky a zkušeností.  

Když se navíc spojí dva leadři a  vytvoří alianci, aby bojovali s krizí, tak lze jen smeknout a tleskat ve stoje.

Vodafone a Telefonica připravují sdílení svých sítí i v dalších zemích! Bravo, aliance, jež je strategická, taktická a přinese další free cashflow.  Tato globální aliance nemusí být lokální, ale je to rámec pro lokální trhy. Co s tím provede T-mobil? Doufám, že bude hledat konkureční inovaci, protože jsem klienty T-mobilu tak mu fandíme a sleduji jak bude reagovat. 

Zátím je to  pro Tmobil je potenciální hrozba, pokud se aliance promítne i na trh v ČR, tak to již nebude hrozba, ale slabina. Při ignoraci potenciálního posuvu ve SWOT tak bude za pár let
T-mobil možná řešit krizi. 

Akcelerace inovačního cyklu s 7IOTAs

Přispíváme k vývoji produktů a služeb, pro společnosti a jednotlivce, kteří využívájí stávající zdroje jak finanční tak lidské k realizaci změny pravidelnými inovacemi.

Inovace procesů přináší další pracovní kapitál pro konkurenceschopnost a růst našich klientů.

Tvoříme aliance s odborníky a managerskými společnostmi k zavádění systematických inovačních procesů při řízení projektů a firem


Vlastní vyhledávání